O mnie

Tak w największym skrócie, to jestem programistą, ale wolę o sobie myśleć jako o inżynierze. Dlaczego? Bo pasjonuję się wymyślaniem i tworzeniem rzeczy.

I to nie tylko software. Dlatego, chociaż specjalizuje się w pisaniu aplikacji na telefony, to obecnie zmierzam również w kierunku elektroniki i mikrokontrolerów – co pozwoli mi ogarniać projekty z dziedziny automatyki i robotyki.

Oprócz tego lubię też rozwijać sam siebie – zarówno pod względem fizycznym jak i umysłowym.

Co znaczy, że ciągnie mnie do nauki i nabywania nowych umiejętności… zbyt wielu, żeby wymieniać… już mi dnia nie starcza na to wszystko…

Ciągnie mnie też do sportu – pod absolutnie każdą postacią. Obecnie jest to głównie siłka, chociaż uwielbiam sztuki walki i wcześniej trenowałem Boks i Brazylijskie Jiu-Jitsu.

Lubię gry komputerowe. I mimo, że nie gram już tak nałogowo jak kiedyś, to obecnie nie mniej czasu poświęcam na ich tworzenie.

Lubię koty, ale to raczej widać po moim dotychczasowym portfolio.

Jeżdżę na motocyklu. I ogólnie to fascynują mnie podróże… Chociaż w zbyt wielu miejscach jak do tej pory nie byłem… Ale planuję to zmienić!

Czytam książki – fantastykę, sci-fi, powieści historyczne… jak mam wolną chwilę… czyli obecnie prawie nigdy…

Kiedyś oglądałem też dużo japońskiego Anime… ale dawniej to jakoś czas wolniej leciał…

Moja muzyka to Metal i Rock, a ja zamiast na gitarze elektrycznej… gram na akordeonie…


Chcesz ze mną współpracować? Masz fajny pomysł, który moglibyśmy wspólnie zrealizować? Chciałbyś zaangażować się w coś mojego? A może masz inną propozycję? Poniżej zrobiłem wykres dziedzin, w których czuję się mocny, wraz z procentową (subiektywną) oceną zaawansowania. Stan na dzień XX.XX.XXXX.

WORK-IN-PROGRESS

Próbuję swoich sił również we freelancingu. Jak mi idzie możesz sprawdzić tutaj:

Upwork WORK-IN-PROGRESS

Freelancer WORK-IN-PROGRESS

Fiver WORK-IN-PROGRESS

Mam firmę i wystawiam rachunki. NIP 7422270323